Informacje

Aktualności

Czempionat i Próba dzielności w Sierakowie

Najwyższy wynik 85,83 pkt. uzyskał ogier ALAN własności P.Roln.-Hod. "Gałopol " Sp. z o. o.,  S.O. Sieraków - Super Czempion Wystawy Sieraków 2014.

 

 

Zaprzęgi na Cavaliadzie

 

Kto pojedzie w zaprzęgach na CAVALIADZIE?

Jakie sportowe gwiazdy powożenia zobaczymy w Poznaniu na CAVALIADZIE? O start w zawodach ubiegać się będzie królowa z Pępowa, która zdetronizowała króla, czyli Weronika Kwiatek, ale jej brat nie zasypuje gruszek w popiele. Jak widać zapowiada się ciekawa rywalizacja, bo chętnych żeby pojechać na CAVALIADZIE nie zabraknie. 

 

Czytaj więcej...

Aukcja polskich koni wierzchowych - Cavaliada

W pierwszy weekend grudnia, podczas Cavaliady w Poznaniu, odbędzie się pierwsza aukcja polskich koni wierzchowych, organizowana wspólnie przez Polski Związek Hodowców Koni, Agencję Nieruchomości Rolnych, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polturf.

Aukcja organizowana jest pod hasłem „Teraz Polskie Konie”. Inicjatywa ta to przejaw działania na rzecz rozwoju "przemysłu konnego", którego istotnym elementem jest rynek aukcyjny.

Na aukcji wystawionych zostanie 14 koni polskiej hodowli w różnym wieku i na różnym poziomie wyszkolenia (począwszy od koni 3-letnich, do chodzących z powodzeniem w sporcie i sprawdzonych w hodowli). Wszystkie zostały starannie wyselekcjonowane i przygotowane, co z pewnością pozwoli przyszłym nabywcom dosiadać ich z pełną satysfakcją.

Szczegółowa oferta sprzedażowa oraz program tego wydarzenia jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej aukcji: www.terazpolskiekonie.pl